MARQUIS YAT İNŞA SANATINDA MÜKEMMELLİĞİ TEMSİL EDER.

Marquis şirket merkezi ve yat alanı, yetenekli usta nesillerin 1800'lerin başlarından bu yana dünyanın en iyi yat ve gemilerini inşa ettiği, Amerika Birleşik Devletleri’nin iç deniz bölgesinde yer alır. Marquis’te çalışan herkesin damarlarında dolaşmakta olan bu miras, gemilerimize dünyanın başka bir yerinde karşılaşılmamış deneyim ve tutkuyu kazandırmaktadır. Senin de sahibi olmak üzere olduğun gibi, her Marquis, en iyi yatı yapma konusunda tutku sahibi; tecrübeli yat yapı ustası ve teknisyenleri ekibi tarafından elle inşa edilir.

Marquis marka prestiji; stil, tasarım ve inşa süreçlerinde dünyada seçkin olarak bilinen deneyimli yelkenciler tarafından kabul gören,  değerli gemiler inşa edilerek kazanılmıştır. Marquis, sadece tarzınızı değil, aynı zamanda türünün, inşa edilen en iyi yatına sahip olabilme yeteneğinizi de yansıtır.

MARQUIS KALİTESİ DİKKAT ÇEKİCİ ŞEKİLDE FARKLIDIR.

Diğer yat üreticileri için, elektrik ve sıhhi tesisatı tasarım ve inşası gibi, dolap yapımı tasarımı-montajı, döşeme imalatı ve diğer kritik bileşenler için de dışarıdan destek almak sık görülen bir durumdur. Bu şekilde yaparak, özünde, diğer şirket ürünlerinin montajcıları, tedarikçilerinin yetenekleri, zaman dilimleri ve kalite standartları ile sınırlanmış olurlar.

Marquis benzersiz ve üstün çünkü her bir gemi yapımındaki en ufak ayrıntıya kendimizi kaptırıyor ve hemen hemen her bir alt bileşen ve kritik sistemi kendimiz inşa ediyoruz. Sonuçları; kendine özgü tarzıyla, uygun - eşsiz ve kanıtlanmış nihai operasyonel güvenilirlikteki yatlardır. Bu kalite ve detaylar, Marquis markası ve bunlardan birine sahip olan birey hakkında çok şey söylüyor.

İSTER TERSANE YANINDA OYALANIN, İSTER 7 ŞİDDETİNDE RÜZGÂRLI GEÇİTTEN AÇIK DENİZDEN GEÇİŞ YAPIYOR OLUN, MARQUIS GÜVERTEYİ ETKİLEMEK İÇİN ASLA BAŞARISIZ OLMAYACAKTIR.

Marquis değerli bir yattır. Madde, gösterişli promosyonlardan veya yüzeysel bir söylemden inşa edilmez. Marquis maddesi somuttur, her şeyi olması gerektiği gibi  – Marquis tarzında - yapan deneyimli ustalar tarafından inşa edilir.

Marquis kalitesi göründüğünden daha derine iner. Tüm yatlar görünürde lüks iken, tüm markalar aynı kalite standartlarında inşa etmezler. Marquis’in değerli bir yat olması sebebiyle, tüm spor ve motor yatları CE “A” Sınıfı: Okyanus Standartları – en sert ve dikkatli şekilde incelenen CE Kategorisi’ni karşılayan veya aşan şekilde inşa etmeyi tercih ettik. Bunu yapmamız gerekmiyor ve şaşıracaksınız ki; bilinen birçok diğer marka da bu yüksek standartlarda inşa etmiyorlar.

MARQUIS SÖZÜ; İNŞA ETTİĞİMİZ YATLAR GİBİ GÜÇLÜ VE GÜVENİLİRDİR.
 
Marquis yatları, yüksek eğitimli ve deneyimli yat uzmanları çevresi tarafından dünya çapında desteklenmektedir. Eğer Amerika'nın Florida Keys, Fransız Rivera’nın Cote D'Azur, Asya'nın South Eastern Approaches veya dünyanın diğer herhangi bir cennetinde dolaşıyorsan, kıymetli Marquis yatını seçmek/ayıklamak, donatmak ve bakımını yaptırmak için yardımcı olabilecek kişilerden uzakta sayılmazsın.

Dünyanın en iyi yatını inşa etmek için sahip olduğumuz yeteneğimize güvenimiz,  her Marquis’i destekleyen sınırlı garanti ile ispat edilmiştir. Marquis sınırlı garantisi, 10 yıl gövde yapısı koruma, 5 yıl osmotik kabarma ve 2 yıl yat sistemleri ve bileşenleri üzerinde kasko sigortasını sunar. Marquis 10-5-2 Sınırlı Garanti ile ilgili daha kapsamlı bilgi için Marquis temsilcinize danışın.