660 Sport Yacht
Marquis, Marquis tasarım ekibinin yaratıcı zekâlarının soylu tasarım olarak geliştirmekten onur duyduğu heyecan verici 660 Spor Yatını,  ilk kez göstermekten memnuniyet duyar. Bu nefes kesen spor yatı, Marquis Spor Yatını tüm dünyada prestij sembolü yapan entegre iç tasarımını ve kendine özgün bir profil taşır.

Marquis 660 Spor Yatı ile ilgili her detay, ultra değerde yürütme kalitesini gösterir. Boyutu ne olursa olsun, işçilik ve doğrama bir yat içinde bulabileceğinizin en iyisidir. Tekne için seçilen iç ve dış özellikler en üstünüdür. Gövde formu özellikle 660 Marquis için dizayn edilmiştir. Spor yat performansı, kumanda ile etkinleştirilmiş pod sürücülerle birleştirilmiş mükemmel uyumlu dizel motolar ile sağlanır.

Eğlence, bu ileri görüşlü tasarımla basit şekilde yapılır. Entegre alt dümen istasyonu, mutfak, salon, kokpit ve yüzme güvertesi ön plana çıkmaktadır. Sınırlı gemi bölmesi kapıları, çoklu basamaklar veya dar koridorlardan engelsiz şekilde yer değiştirebilirsiniz. Yat kokpiti ve yüzme güvertesi, sevdiğiniz denizi sizin yakınınıza getirir. Köprü, görkemli deniz manzarasına şahitlik etmek ve gemiyi yönetmeniz için şık bir ortamdır. Yeni Marquis 660, sahiplerine ve bu gemiye davet edilecek şanslılara, eşsiz kalite seviyesi, prestij, güvenilirlik ve konukseverlik imkanı sunar.