CARVER C43 COUPE
CARVER C43 CARVER C43 CARVER C43 CARVER C43 CARVER C43 CARVER C43 CARVER C43
Yat İşçiliğinin Zirve Noktası. Sadece Carver Yat.

“CARVER C43”
, gerçek konfor, modern tasarım ve olağanüstü performansın eşsiz sentezi ile ortaya çıkmıştır. Bu sentez sonucunda ortaya çıkan şaheserin, sınıfının en iyi baş kısmına, iyi donanımlı ve geniş bir mutfak, büyük ve geniş rıhtım bölümünün olması, ayakta rahatlıkla yıkanmaya müsait geniş duşa, bol oturma ve depolama alanlarına, güvertede tek düzey yürüyüş imkânına sahip olması ile kendi sınıfında ayrıcalıklı ve takdir görmesini sağlamıştır.

Ayrıca “CARVER C43” dünyaca ünlü Carver tasarım felsefesi sayesinde temiz çizgiler ve belirgin gövde hatlarına sahiptir. “CARVER C43”ün tasarım öğeleri oluşturulurken ve gövde bağlantıları sorunsuz olarak gözükmesi için; tek seviyeli salonun 360 derece manzaraya, sürgülü cam kapı bileşenlerini oluşturmak için bir açık/kapalı yaşam alanı arasında salon ve geniş kokpite, büyük, kullanışlı ve geniş yüzme platformuna ve elektrikli açılır panoramik cam tavan özellikleri eklenmiş ve sonucunda yine Carver kusursuz tasarım anlayışına ulaşılmıştır.

“CARVER C43”, tüm deniz şartları ve hava koşullarında, usta mühendislik anlayışı sayesinde yüksek ve güçlü performansını, sakin ve yumuşak kullanım kolaylığı ile sizlere sunmaktadır. Carver Yat tasarımcıları, aileniz ve misafirleriniz için inanılmaz ve unutulmaz anlarınızı yaşayabileceğiniz rahat bir deneyim için “CARVER C43”ü inşa ettiler. Basitçe söylemek gerekirse, “CARVER C43” yat işçiliğinde zirve noktasıdır.
ht craftsmanship.